Kontakt

Dziękuję, że chcesz się ze mną skontaktować! Zdecydowałem się zrezygnować z formularza kontaktowego na stronie, bo RODO itd. Możesz mi dać znać na wiele sposobów. Staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości, jednak czasami zajmuje mi to więcej czasu.

E-Mail: [email protected]

To chyba najłatwiejszy sposób kontaktu. Maila sprawdzam 2 / 3 razy w ciągu dnia i staram się odpowiadać na bieżąco.

Twitter: krzysiek_bury

Twitter służy mi jako agregator treści. Śledze tam interesujące mnie osoby, produkty czy firmy. Dzielę się też tym co znajdę ciekawego, i tym nad czym aktualnie pracuję. Spokojnie możesz mi tam podesłać prywatną wiadomość.

LinkedIn: krzysiekbury

Chcesz wiedzieć, czym się zajmowałem na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Z jakimi firmami miałęm przyjemność współpracować i czym aktualnie się zajmuję? Jeżeli tak, to LinkedIn jest miejscem którego szukasz. Miej proszę na uwadze, że odpowiadam na wiadomośći i akceptuję zaproszenia jedynie od osób, które znam, lub w przypadku ofert rekrutacyjnych od osób które wykażą odrobinę inicjatywy i dodadzą coś od siebie do standardowego copy – paste’a (tak tylko btw. mam na imię Krzysiek ;)).

Facebook: krzysiekbury

Ten kanał jest bardziej prywatny. W zasadzie dzielę się tutaj informacjami jedynie ze znajomymi. Czasami zdarzy się się, że udostepnie coś publicznie, lub zostanę przez kogoś „oznaczony”.

YouTube / Instagram

Tutaj chciałbym, żeby mnie było więcej, ale narazie smutno tam i posucha 🙂 Na Instagramie, możesz spodziewać się relacji w trakcie dnia z tego co aktualnie się u mnie dzieje i czym się zajmuję, sporo prywat ale nie tylko.